KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197437
nr 1619 7437
Thure Johansson, Signerad, älvlandskap. Olja på duk, 30x64 cm, yttermått inklusive ram: 38x72 cm
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:07:56
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor